Jak ŁKD Leg Łowicz
kończy zasadniczą część sezonu...


...czyli relacja z Grabina Dart Party

      Jak kończy? Wspaniale. W zasadzie wystarczyłoby to jedno słowo, ale może rozwińmy temat.
      Grupa graczy z Łowickiego Klubu Darta - Leg, co roku, po zakończeniu cyklu Otwartych Mistrzostw Łowicza, oraz Pucharu Łowicza, stara się zorganizować imprezę "ku czci" mijającego sezonu. W tym roku zaplanowano imprezę "w plenerze" na "daczy" w Grabinie niedaleko Płocka i osady o jakże uroczej nazwie - Nowe Rumunki.
      Nasza ekipa dotarła na miejsce 2-go maja około godziny 16.30, lekko błądząc, ale w końcu dzięki telefonii komórkowej, miłej pani, drogowskazom ustawionym wcześniej przez biesiadników oraz, pod koniec drogi - narządowi słuchu, dotarliśmy na miejsce.
      Przywitała nas... orkiestra.... No zaraz tam orkiestra... czterech ich było, ale grali jak Berlińscy Fisharmonicy wspomagani Kapelą Bałucką. Zaparkowaliśmy Dartosa i weszliśmy na podwórze. Z radością w oku łypnęliśmy w kierunku otwartego garażu, w którym czaiły się dwie maszyny turniejowe, i w drugim kierunku gdzie czaił się dwukranowy podajnik browarka podpięty do dwóch kegów (czy zwróciliście kiedyś uwagę na zadziwiającą zbieżność nazw: keg - leg? Daje do myślenia...). Nie ukrywam, że niżej podpisany kursował głównie pomiędzy tymi dwoma punktami, jakże ważnymi dla każdego dartera. Zresztą powiedzieć, że było piwo, to nic nie powiedzieć. Był grill i kiełbaski oraz kaszanki z niego, był pyszny domowy smalec, i domowym sposobem przygotowywana prawdziwa szynka. To sprawdzałem organoleptycznie, a wiem też, że później były też flaki, bigos, kotlety schabowe i inne zaspakajacze żołądkowe. Wielkie brawa dla gospodarzy za perfekcyjną organizację i rewelacyjny katering ;). Dla zwolenników ostrzejszych trunków też się co nieco znalazło, co nieco oznacza liczbę większą niż 50, sami zgadujcie czego 50...
      No i poza tańcami, muzyką, głaskaniem podniebienia i żołądka musiał się odbyć oczywiście turniej darta. Z turniejem było różnie, padło kilka zaskakujących wyników, paru zawodników nie stawiło się w różnych momentach na linii rzutów, inni się stawili i jak tylko pomogło się im ustalić mniej więcej kierunek w którym znajduje się maszyna, to już było ok. :). Turniej zaczął się o 17-ej, trwał do prawie wpół do czwartej rano, a więc w pełni zasługuje na nazwę surviwal - darts. Przetrwali najtwardsi tego dnia ;)
     Cóź więcej dodać... w imieniu swoim i całej ekipy z Łodzi po prostu szczerze dziękuje Łowiczanom za świetną zabawę i perfekcyjnie przygotowana imprezę. Jak się chce to można... Świadomie nie wymieniam żadnych konkretnych nazwisk, nie chciałbym nikogo pominąć, byłoby to niewybaczalnym foux-pas, dzięki raz jeszcze wszystkim z Legiem na skarpetkach ;).
      Kilka wybranych zdjęć z imprezy, wszystkich nie wrzucam z oczywistych powodów (nie, nie cenzura, tylko objętość :))), więcej zdjęć na pewno będzie lada chwila, albo i już jest na stronie Czarka - Dart Foto

Piotr "Lestat" Puchowski

(kliknij na miniaturkę)
miejsce zdarzeń
wszelakich
garaż pełen
niespodzianek
tańce, hulanki,
swawole
bębnista się
ino ostał?

goście przyjechali
najróżniejsi
jak Płocczanin
Płocczaninowi...
taaaaa..... long way
to home...


Pełne wyniki piątkowo/sobotniego turnieju surviwal-darts ;)

     1. Piotr Puchowski - Łódź
     2. Artur Siekierski - Łowicz
     3. Waldek Szkup - Łowicz
     4. Leszek Puchowski - Łódź
     5. Mariusz Siekierski - Łowicz
         Rafał Zalewski - Płock
     7. Mateusz Sokół - Łowicz
         Maciej Turski - Łowicz
     9. Bogdan Adamczyk - Łowicz
         Piotr Cepa - Łódź
         Tomasz Cepa - Łódź
         Darek Dudziński - Łowicz
     13. Sylwek Grzanka - Łowicz
         Małgosia - Łódź
         Arek Rutkowski - Płock
         Tadeusz Szczepański - Łowicz
     17. Tomek Kromski - Łowicz
         Jacek Lebioda - Łowicz
         Malina - Łódź
         Mietek Różycki - Łowicz
         Witek Rychłowski - Łódź
         Waldek Sokól - Łowicz
         Dagmara Wiśniewska - Łódź
         Grzesiek Wójcik - Łowicz
     25. Marek Piaskowski - Łowicz
         Michał Szczepaniak - Łódź
         Dorota Turska - Łowicz
         Żeniacz - Łowicz