CYKLE TURNIEJOWE ROZGRYWANE W ŁODZI




Steel Dart Łódź

Turnieje w Strefie: ranking i wyniki poszczególnych turniejów





Rokita, piątki, 501 (soft)
KLASYFIKACJA TURNIEJU:
L.P. ZAWODNIK Punkty zdobyte w poszczególnych eliminacjach SUMA
I
03.05
II
10.05
III
17.05
IV
31.05
V
     
VI
     
VII
     
VIII
     
IX
     
X
     
1  Oskar Taubert 16 16 20 20             72
2  Robert Bińczyk 20 20 16 12             68
3  Dariusz Korzeniewski - 10 8 16             34
4  Piotr Kujawski 10 12 6 6             34
5  Antoni Sowiński 12 6 6 8             32
   Jacek Domański 8 8 12 4             32
7  Zbigniew Kubas 8 6 2 10             26
8  Rafał Piaseczny - 8 8 4             20
9  Joanna Taubert 6 4 4 4             18
10  Igor Bińczyk - - 4 8             12
11  Damian Magdziarz 4 4 4 -             12
   Stanisław Woroniecki 4 4 - 4             12
13  Dawid Piaseczny - - 10 -             10
14  Bartek Przewoźniak 6 - - -             6
   Przemysław Szajder - - - 6             6
16  Zuzia Zawadzka 4 - - -             4
   Emilia Urbaniak - - 4 -             4
   Damian Zawadzki 4 - - -             4
19  Piotr Jakubowski 2 - - -             2
   19 13 11 13 12              

MAXY
 Robert Bińczyk   3 
 Dariusz Korzeniowski   2 
 Antoni Sowiński   2 
 Jacek Domański   1 
ZEJŚCIA (od 120)
     
ZAKOŃCZENIA
 Oskar Taubert   17Lx2 
 Robert Bińczyk   17L 
 Oskar Taubert   18Lx2 


Rokita, ul. Podgórna 20
501 D.O , piątki, początek godz. 19.00
Klasyfikacja: 7 turniejów
Nagrody na koniec cyklu.






Puchar Karolew Jack Daniels, piątki, 501 d.o.
KLASYFIKACJA:
L.P. ZAWODNIK Punkty zdobyte w poszczególnych eliminacjach SUMA
I
29.09
II
06.10
III
13.10
IV
20.10
V
27.10
VI
03.11
VII
10.11
VIII
17.11
IX
24.11
X
01.12
XI
08.12
1  Robert Piotrowski 10 20 20 16 20 20 12 16 20 8 20 182
2  Piotr Cecuła 8 8 10 12 10 16 6 4 12 12 16 114
3  Sławomir Iwaniec 6 12 8 4 12 8 4 10 16 10 4 94
4  Dominik Białek 6 10 4 4 16 10 4 - - 20 12 86
5  Kamil Lutoborski 4 6 12 - 6 8 16 4 8 4 10 78
6  Sylwester Piciulewicz 20 16 16 4 6 - - 8 - 6 - 76
7  Michał Kosiorkiewicz - - - 20 - - 20 20 - - - 60
8  Dawid Skowronek 16 - 4 2 4 4 4 4 4 6 6 54
9  Marek Sienkiewicz 4 6 8 6 8 4 6 - - - - 42
10  Maciej Barwicki - 8 4 2 - 6 10 2 6 4 - 42
11  Michał Sosnowski 12 - - 10 8 2 - 6 - - - 38
12  Dietmar Pferdekaemper 8 4 4 4 2 - - 6 4 2 4 38
13  Rysio - - 6 1 - 12 2 - 4 8 - 33
14  Rafał Sawicki - 4 - 2 - 6 8 4 - 4 4 32
15  Krzysztof Curyło - - - 6 4 - - 12 4 - - 26
16  Seweryn Grzegorek - - - - - - 8 2 6 - 6 22
17  Piotr Szczęsny - - - - - - - - 10 - 8 18
18  Marcin Figlus - - 6 8 - - - 4 - - - 18
19  Piotr Kujawski - - - - - - - - - 16 - 16
20  Asia Wojtczak - - - 2 4 - - - 8 - - 14
21  Tomasz Adamczyk - - - - - 4 4 - - 2 - 10
   Sebastian Pisarek 4 4 - - - - - 2 - - - 10
23  Tomasz Iwanek - - - 8 - - - - - - - 8
   Łukasz Jęczmień - - - - - - - -- - - 8 8
   Igor Piotrowski - - - - - - - 8 - - - 8
26  Damian Magdziarz - - - - - 4 - - - - 4 8
27  Arek Hejna - 4 - - - - - - - - - 4
   Marek Mróz - - - - 4 - - - - - - 4
   Rafał Piaseczny - - - - - - - - - 4 - 4
30  Magda Błasiak - - 2 - - - 2 - - - - 4
31  Michał Mróz - - - - - - - - - - 2 2
   Jacek Szelest - - 2 - - - - - - - - 2
   32 11 12 14 17 13 13 14 16 12 14 13  

MAXY
 Robert Piotrowski   6 
 Piotr Cecuła   2 
 Dominik Białek   1 
 Michał Kosiorkiewicz   1 
 Sylwester Piciulewicz   1 
 Marek Sienkiewicz   1 
 Michał Sosnowski   1 
ZEJŚCIA (od 120)
 Robert Piotrowski   170 
 Robert Piotrowski   130 
 Robert Piotrowski   128 
 Robert Piotrowski   127 
 Sławomir Iwaniec   120 
ZAKOŃCZENIA
 Robert Piotrowski   14L 
 Robert Piotrowski   17L 
 Robert Piotrowski   18Lx5 
 Michał Kosiorkiewicz   18Lx2 
 Dominik Białek   18L 


Karolew, ul. Wróblewskiego 69a
501 D.O , początek około godz. 19.00
Wpisowe 10 zł, wrzuty własne
40% wpisowego z każdego turnieju idzie do puli cyklu
60% przeznaczane jest na nagrody danego turnieju wg zasad:
40% - 1 miejsce
30% - 2 miejsce
30% - KOPERTA - losowana wsród osób, które zostały do końca turnieju
O końcowych miejscach w cyklu decyduje suma wszystkich punktów
Nagrody na koniec cyklu:
1 - Puchar Karolew Jack Daniels + koperta
2 - koperta
3 - koperta








Ignorantka, czwartki, 501 (soft)
cykl odwołany po IV turnieju
L.P. ZAWODNIK Punkty zdobyte w poszczególnych eliminacjach SUMA
I
09.11
II
16.11
III
23.11
IV
30.11
V
14.12
VI
21.12
VII
28.12
VIII
04.01
IX
11.01
X
18.01
1  Konrad Kosiński 10 20 12 20             62
2  Janek Czarnecki 16 - 20 -             36
3  Krzysztof Studniarek 12 - 16 -             28
4  Przemek Palmowski 20 - - -             20
5  Hary Biller - 16 - -             16
   Marian Golis - - - 16             16
7  Krystyna Żurawska - - - 12             12
   Adam - 12 -               12
9  Michał Kaczmarek - - 10               10
   Tomasz Rudy - - - 10             10
   Paulina - 10 -               10
12  Mateusz Rajewski 8 - -               8
   Monika Studniarek 8 - -               8
   13 6 4 4 4              

MAXY
     
ZEJŚCIA (od 120)
     
ZAKOŃCZENIA
     


Cykl 10 turniejów w Ignorantce - czwartki.
501 D.O , początek o godz. 19.00
Wpisowe 11 zł, wrzuty własne
Nagrody na koniec cyklu:
- 50% wpisowego - pierwsze trzy miejsca puchary
- dla najwyżej sklasyfikowanej zawodniczki puchar
- 50% wpisowego - trzy koperty losowane
- 1 zł wpisowe do puli nagród z rankingu ogólnego
- nagroda niespodzianka od właściciela lokalu.
Klasyfikacja 7 z 10
Dla Pań biorący udział w turnieju drink gratis!!!